Pokračujte zde > Lidl leták

Albert supermarket leták

AHOLD Czech Republic, a. s., je českou dceřinou společností nadnárodní společnosti Ahold se sídlem v Amsterdamu. Společnost byla založena v roce 1990, původně pod názvem Euronova, a. s., a na český trh vstoupila mezi prvními maloobchodníky. Svůj první supermarket s názvem Mana otevřela v roce 1991 v Jihlavě. V současnosti společnost AHOLD Czech Republic, a. s., provozuje více než 280 prodejen Albert supermarket a Albert hypermarket. V nich obslouží ročně téměř 200 milionů zákazníků. Její síť moderních prodejen Albert spolehlivě pokrývá celou Českou republiku. Supermarkety i hypermarkety Albert pro zákazníky pravidelně připravují akční nabídky nejžádanějšího sezónního zboží za zvýhodněné ceny, na které upozorňují rozesílanými informačními letáky.

s

albert hypermarket leták

Společnost Ahold vlastnící v ČR síť hypermarketů a supermarketů Albert vydává každý týden akční letáky zlášť pro supermarkety a zvlášť pro hypermarkety.Nový Albert leták vychází ve středu a platí do následujícího úterý. Zboží z těchto letáků je především ze sortimentu potravin, částečně spotřebního zboží. .

leták Albert

Aktuální leták Albert pro hypermarkety Ahold. Albert leták nabízí potraviny, spotřební zboží denní potřeby. Albert Hypermarket letáky

akční leták Albert

Výhradně spotřební zboží najdete v tematických a sezónních letácích jako například leták Elektronika, Kosmetika a drogerie, Vánoce, velikonoce, kancelářské potřeby, školní potřeby, sportovní vybavení, móda a textil, letní výprodej, vánoční výprodej. Asi nejvíce sledované jsou určitě sezónní výprodeje a slevy, kde je možné zakoupit zlevněné sezónní zboží ve výprodeji za výhodné akční ceny. Albert akční leták je roznášen do poštovních schránek zákazníků a také je k dostání přímo na prodejnách hypermarketů i supermarketů Albertu. Aktuální leták Albert supermarketu i hypermarketu si můžete také prohlédnout na těchto stránkách.

leták

Albert leták

REKLAMA
REKLAMA LIDL LETÁK
LIDL AKČNÍ LETÁKY