Pokračujte zde > Lidl leták

Jysk letáky

Objevte novou aplikaci od BILLA čerstvě uvařené a užít si spoustu užitečných funkcí pro vaření. PLUS: Všechny vařené čerstvé výdaje v elektronické podobě!

Jysk

Prohlédněte si akční leták Jysk online v elektronické podobě. Ve vybraných městech doručuje Jysk svůj leták 1x za 14 dní také do schránek. V Jysku nakoupíte výhodně nábytek do chodby a předsíně, věšáky, nábytek do ložnice, vestavěné skříně, matrace, postele, rošty, ložní povlečení, ručníky, koupelnový nábytek, dětský nábytek, dětské psací stoly, jídelní stoly a jídelní židle, nábytek do jídelny, pohovky, sedačky do obýváku, kancelářský nábytek, zahradní nábytek, také metrový textil, domácí potřeby a další vybavení do domácnosti. Jysk má pobočky ve velkých městech ČR, z nichž největší jsou Jysk v Praze, Jysk v Brně, v Plzni nebo Jysk v Ostravě.

leták Jysk

Jysk nábytek je součástí dánského koncernu JYSK působícího celkem v 32 zemích světa. V Česku provozuje přes 40 prodejen Jysk nábytek. Filozofií společnosti je: nakupovat ve velkém a díky tomu prodávat za nízkou cenu zboží s dobrou kvalitou. I proto je nedílnou součástí marketingu firmy vydávat Jysk akční leták. Sortiment Obývací pokoje - obývací stěny, sedací soupravy, konferenční stolky, servírovací stolky, pohovky, taburety, komody, křesla, koberce, svítidla, bytová dekorace a doplňky Jídelny - jídelní sestavy, stoly, židle, prostírání Ložnice - postele, skříně, noční stolky, matrace, přikrývky, povlečení, přehozy, polštáře a sedáky Dětské pokoje - dětské židle, patrové postele, psací stoly, válendy Kancelářský nábytek - pc stoly, kancelářské židle a regály Koupelny - koupelnový nábytek a doplňky, pánské a dámské oblečení, ručníky, závěsy Poskytované služby Záruka výměny zboží - nepoužité zboží v neporušeném obalu lze vrátit Záruka minimálně 24 měsíců Možnost platby platebními kartami i na splátky Možnost dopravy až do domu Akční leták a katalog Jysk Akční leták nebo katalog Jysk nábytek vychází každý týden a platí většinou 14 dní. Jelikož se Jysk nábytek orientuje na prodej nábytku za co nejnižší cenu, je logicky akční leták stěžejní součástí jeho marketingu. Jysk akční letáky obsahují akční ceny, slevy a výprodeje v celé šíři sortimentu. Kromě pravidelného akčního letáku jsou vydávány také nepravidelně speciální letáky zpravidla výprodejové - např. vánoční výprodeje atd. Aktuální akční letáky Jysk nábytek jsou distribuovány jednak tištěné do schránek zákazníků, druhak je najdete například na těchto stránkách. .

Letáky

Lars Larsen měl plán prodávat ve svém obchodním řetězci Jysk kvalitní výrobky levněji než konkurence. Hlavní strategií bylo nakupování ve velkém a expanze - ku prospěchu zákazníků. Právě toto byl - a stále je - klíč k úspěchu JYSKu, jehož výsledkem je i výjimečná obchodní kultura. Letáky Jysk v aktuální podobě.

REKLAMA REKLAMA LIDL LETÁK
LIDL AKČNÍ LETÁKY