Lidl leták

AKTUÁLNÍ LIDL LETÁK Lidl leták od 8.7. do 14.7.

lidl leták 8.7

Lidl Řecký týden

Lidl leták tento týden bude ve znamení jižanského temperamentu a nejvybranějších pochoutek svěžích kombinací. Atmosféru smyslného Řecka si budete moci užít s řetězcem Lidl za naprosto bezkonkurenční ceny. Tak například tradiční řecké bílé víno Retsina pořídíte jen za 29,90 Kč. A krétský olivový olej vám vyrazí dech za pouhých 119 Kč.

Možná by to chtělo něco k zakousnutí, a proto pro vás Lidl leták připravil sladký pokrm, který vám budou závidět i bohové na Olympu. Jedná se o Halvu, sladký dezert z mletého sezamu, který doporučujeme konzumovat se zmrzlinou. Tuto hříšně chutnou sladkost koupíte jen za 59,90 Kč!

Řecký týden se neobejde bez celosvětově oblíbeného jídla, které je známé jako gyros. Tyto kořeněné plátky vepřového masa koupíte v Lidlu za akčních 59,90. Lahodná vůně, která se bude linout vaší kuchyní, způsobí, že se budete cítit jako na dovolené v Řecku.

Poté, co jsme vyzkoušeli nejslavnější řecké pochutiny, je načase si vybrat z bohaté nabídky řeckých vín. Santorini Assyrtiko je vynikající víno z Lidlu, které se hodí k masu i k salátům a olivám. Tento prvotřídní nápoj může být váš za pouhých 129 Kč. K tomuto vínu rozhodně doporučujeme také zelené olivy bez pecek za 99,90 Kč.

Pokud byste přeci jen neměli chuť na víno a chtěli byste přitvrdit, je nápoj Ouzo v Lidl letáku, který je řeckým národním nápojem, jasnou volbou. Ouzo má nezaměnitelnou chuť bylinek a anýzu a pít jej znamená užít si nezapomenutelnou hru na vašem jazyku. Proto neváhejte pospěšte si do Lidlu a pořiďte si Ouzo jen za 169 Kč.

Dopřejte si malou svačinku z Lidlu a kupte si tyčinku ze sezamových semínek za 14,90 Kč nebo podrážděte své chuťové pohárky pomocí loupaných slunečnicových semínek v čokoládě v balení za 21,90 Kč. Co však rozhodně nesmí na vašem stole chybět je Baklava, jemné pečivo z listového těsta s čokoládou a ořechy. A to jen za 69,90!

Pokud jste milovníci řecké atmosféry a chcete si vzpomínky na skvělý týden s Lidlem pamatovat navždy, určitě si na svou zahrádku pořiďte skalničky v kamenině, stojí pouhých 99,90.

S Lidlem nakoupíte i krásné a pohodlné oblečení. Pokud se dámy budou chtít cítit jako sebevědomé bohyně, kterým muži budou tesat jejich podoby do mramoru, pak si stačí pořídit dámské harémové kalhoty za 199 Kč a k nim nádherné dámské triko za 99,90 Kč.

Za bezkonkurenční cenu 1290 Kč u nás pořídíte nafukovací kajak, se kterým můžete zažít úžasnou plavbu a užít si tak Řecko kdykoliv a kdekoliv.

Vůně moře a elegantní chutě, to je Řecko a celý jeden týden s Lidlem – nenechte si nic ujít!

Lidl Grécky týždeň

Lidl leták tento týždeň bude v znamení južanského temperamentu a najvyberanejších pochúťok sviežich kombinácií. Atmosféru zmyselného Grécka si budete môcť užiť s reťazcom Lidl za absolútne bezkonkurenčné ceny. Tak napríklad tradičné grécke biele víno Retsina zaobstaráte len za 29,90 Kč. A krétsky olivový olej vám vyrazí dych za púhych 119 Sk.

Možno by to chcelo niečo na zahryznutie, a preto pre vás Lidl leták pripravil sladký pokrm, ktorý vám budú závidieť aj bohovia na Olympe. Jedná sa o Halva, sladký dezert z mletého sezamu, ktorý odporúčame konzumovať so zmrzlinou. Túto hriešne chutnú sladkosť kúpite len za 59,90 Eur!

Grécky týždeň sa nezaobíde bez celosvetovo obľúbeného jedla, ktoré je známe ako gyros. Tieto korenené plátky bravčového mäsa kúpite v Lidli za akčných 59,90 . Lahodná vôňa, ktorá sa bude šíriť vašou kuchyňou, spôsobí, že sa budete cítiť ako na dovolenke v Grécku.

Potom, čo sme vyskúšali najslávnejšie gréckej pochutiny, je načase si vybrať z bohatej ponuky gréckych vín. Santorini Assyrtiko je vynikajúci víno z Lidlu , ktoré sa hodia k mäsu aj k šalátom a olivám. Tento prvotriedny nápoj môže byť váš za púhych 129 EUR . K tomuto vínu rozhodne odporúčame tiež zelené olivy bez kôstok za 99,90 Sk.

Ak by ste predsa len nemali chuť na víno a chceli by ste pritvrdiť, je nápoj Ouzo v Lidl letáku, ktorý je gréckym národným nápojom, jasnou voľbou. Ouzo má nezameniteľnú chuť byliniek a anízu a piť ho znamená užiť si nezabudnuteľnú hru na vašom jazyku. Preto neváhajte poponáhľajte si do Lidlu a kúpte si Ouzo len za 169 Sk.

Doprajte si malú desiatu z Lidlu a kúpte si tyčinku zo sezamových semienok za 14,90 Kč alebo podráždite svoje chuťové poháriky pomocou lúpaných slnečnicových semienok v čokoláde v balení za 21,90 Sk. Čo však rozhodne nesmie na vašom stole chýbať je Baklava, jemné pečivo z lístkového cesta s čokoládou a orechmi. A to len za 69,90!

Ak ste milovníci gréckej atmosféry a chcete si spomienky na skvelý týždeň s Lidl pamätať navždy, určite si na svoju záhradku kúpte skalničky v kamenine, stojí len 99,90.

S Lidl nakúpite aj krásne a pohodlné oblečenie. Ak sa dámy budú chcieť cítiť ako sebavedomé bohyňa, ktorým muži budú tesať ich podoby do mramoru, potom si stačí zaobstarať dámske háremové nohavice za 199 Sk ak nim nádherné dámske tričko za 99,90 Sk.

Za bezkonkurenčnú cenu 1290 Sk u nás kúpite nafukovací kajak, s ktorým môžete zažiť úžasnú plavbu a užiť si tak Grécko kedykoľvek a kdekoľvek.

Vôňa mora a elegantné chute, to je Grécko a celý jeden týždeň s Lidl - nenechajte si nič ujsť!

Lidl Greek Week

Lidl leaflet this week will be marked by a southern temperament and choicest delicacies fresh combinations. Greece sensual atmosphere for enjoying a chain Lidl for favorable prices. For example traditional Greek white wine Retsina to take only 29,90 CZK. A Cretan olive oil will take your breath away for just 119 CZK.

Maybe it wanted something to eat, so you Lidl leaflet prepared a sweet dish that will be the envy of the gods on Olympus. This is a halva, a sweet dessert from ground sesame seeds, which should be consumed with ice cream. This sinfully delicious candy shop only for 59.90 CZK!

Greek Week will require the world's favorite food, which is known as gyros. These spicy pork slices buy at Lidl for action 59.90 . The delicious aroma that will waft your kitchen, it causes you to feel like on holiday in Greece.

After we tried the famous Greek seasonings, it's time to choose from a wide range of Greek wines. Santorini Assyrtiko is excellent wine from Lidl , which is well suited to meat salads and olives. This premium drink may be your for just 129 CZK . This wine definitely recommend also seedless green olives for 99.90 CZK.

If you after all had a taste for wine and want to get tough, the ouzo in Lidl leaflet, which is a Greek national drink, the obvious choice. Ouzo has an unmistakable flavor of herbs and anise and drink it means to enjoy a memorable game on your tongue. Do not hesitate to hurry Lidl and get yourself Ouzo only for 169 CZK.

Treat yourself to a little snack from Lidl , and buy a bar of sesame seeds for 14.90 CZK or irritate your taste buds with shelled sunflower seeds, chocolate packaging for 21.90 CZK. But what definitely should not miss on your desk is Baklava, pastry puff pastry with chocolate and nuts. And that's just for 69.90!

If you love Greek atmosphere and you have memories of a great week with Lidl remember forever, be sure to take your garden rockery plants in stoneware, is only 99.90.

Lidl buy are beautiful and comfortable clothes. If the ladies will want to feel confident goddess, whom the men will carve their likenesses in marble, then you just take women's harem pants for 199 CZK and their beautiful ladies t-shirt for 99.90 CZK.

unbeatable price 1290 CZK for us to take an inflatable kayak, allowing you to experience the amazing cruise and enjoy and Greece anytime and anywhere.

scent of the sea and elegant taste, it is Greece and one full week with Lidl - do not miss out!

Reklama