Pokračujte zde > Lidl leták

Makro letáky

Objevte novou aplikaci od BILLA čerstvě uvařené a užít si spoustu užitečných funkcí pro vaření. PLUS: Všechny vařené čerstvé výdaje v elektronické podobě!

Makro

Navštivte Makro Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc nebo Makro Ostrava. Nakupte v Makru výhodně potraviny, bio potraviny, nápoje, víno a lihoviny, kosmetiku, čistící prostředky, prací prášky, potřeby pro kutily, domácí a kuchyňské potřeby, bílé a černé elektro, výpočetní techniku, kancelářské potřeby, bytový textil, pracovní oděvy, textil, obuv a sezónní zboží - zahradní nábytek, zahradní techniku, hračky, zavazadla, dekorace a další zboží.

akční leták Makro

Makro Cash & Carry ČR bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. V České republice spadá do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Tato velkoobchodní centra jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obzvláště obchodníkům a firmám podnikajícím v gastronomii. Jsou lákavým místem nákupů jak pro maloobchodníky, tak pro velkoobchodníky i velkoodběratele. .

leták Makro

Prohlédněte si akční leták Makro online v elektronické podobě. Ve vybraných městech doručuje Makro svůj leták 1x za 14 dnů také do schránek.

REKLAMA REKLAMA LIDL LETÁK
LIDL AKČNÍ LETÁKY